مزایای اینترنت TD-LTE نسبت به سایر اینترنت‌های همراه و ثابت:

نسبت به اینترنت نسل چهار همراه بخش قابل توجهی از ظرفیت به دانلود اختصاص داده شده و بدین منظور در جهت جهت مصارف دانلود و IPTV و همینطور مصارف خانگی و شرکتی توصیه می‌شود. ضمنا در صورت سنگین شدن بار ترافیکی به راحتی قابلیت افزایش ظرفیت بیشتر را دارا است. همچنین با توجه به تجربه پینگ پایین‌تر و پایداری بهتر گزینه بسیار مناسبی برای بازی های آنلاین است.
شما برای راه‌اندازی اینترنت TD-LTE نیازی به خط تلفن نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید آن را با داشتن مودم و سیم‌کارت مخصوص راهاندازی کنیداینترنت نسل چهار ثابت چه تفاوتی با اینترنت نسل چهار همراه دارد؟

جدای از تفاوت‌های فنی که این دو نوع اینترنت دارند و از حوصله این مطلب خارج است تفاوت‌های دیگری نیز وجود دارد که شما را ترغیب می‌کند برای مصارف خانگی از اینترنت ثابت به‌جای اینترنت همراه استفاده کنید.

اولین تفاوت پینگ پایین‌تر اینترنت ثابت نسبت به اینترنت همراه است، این ویژگی برای افرادی که اهل بازی‌های اینترنتی هستند و نیاز به زمان پاسخگویی کمتری دارند بسیار مناسب است.
بسته‌های ترافیکی اینترنت ثابت ارزان‌تر هستند و درواقع برای مصارف خانگی و دانلود بسیار به صرفه‌تر هستند.
اینترنت ثابت ایرانسل نسبت به اینترنت همراه دارای اتصال پایدارتری خواهد بود.

این سه مزیت بالا باعث می‌شود که اینترنت ثابت TD LTE رقیب مناسبی برای ADSL ها باشد. با توجه به داشتن سرعت بسیار بالاتر نسبت به ADSL ها می‌توان اینترنت ارزان‌تری را با سرعت بالاتری تجربه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست