اینترنت TD-LTE چیست؟

اینترنت نسل چهار ثابت یا TD-LTE در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است و گزینه‌ای بی‌سیم و مناسب برای تامین اینترنت سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تجاری و همچنین منازل مسکونی به شمار می‌رود. این سرویس در مقایسه با سایر سرویس‌های موجود اینترنت ثابت از جمله Dial-up، ADSL و WiMAX تجربه سرعت بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد و محدودیت‌هایی مانند فناوری قدیمی، محدودیت مکانی و عدم امکان جابجایی مودم، نیاز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه را برطرف کرده و از پایداری بالایی در آپلود و دانلود برخوردار است.تعریف ساده TD LTE

تکنولوژی جدید TD LTE یکی از روش های پیاده سازی شبکه اینترنت نسل چهارم است یا همان LTE . یکی از مهم ترین گزینه هایی که این اینترنت را از سرویس های اینترنتadsl و وایمکس و نسل های قبل جدا متمایز می کند ، سرعت بسیار بالا و لذت استفاده از اینترنت پرسرعت است.

اگر بخواهیم صادق باشیم این اولین باری است که به راحتی و بدون ترس و لرز می توانیم از تکنولوژی نام ببریم و به آن صفت اینترنت پرسرعت بدهیم.

نحوه اتصال به شبکه TD LTE چگونه است

اگر بخواهیم راحت توضیح دهیم ، در یک جمله می گوییم مثل آب خوردن.
در این تکنولوژی نیازی به زیرساخت مخابراتی و خط ثابت نیست و ارتباط از نوع بی سیم شکل می گیرد. پس می توانید با جمله ی پورت خالی نداریم نیز خداحافظی کنید.
دلیل پایداری اینترنت TD LTE چیست

در این سرویس شما نیاز به خط تلفن ثابت مثل اینترنتadsl ندارید و از آنجایی که اینترنت نسل ۴ به صورت ثابت است ، یعنی مشتری به صورت بی سیم و ثابت در حال سرویس گیری است اتصال با توجه به آنتن دهی مناسب پایدار است و دیگر خبری از قطع شدن های مکرر نیست.
البته این به این معنا نیست که شما امکان جا به جایی در اینترنت TD LTE را ندارید، یکی از ویژگی های این ارتباط بر خلاف اینترنتadsl که شما می بایست برای جا به جایی از نقطه ای به نقطه ی دیگر درخواست جا به جایی سرویس را به شرکت مخابرات منطقه خود می دادید این است که در مدل اینترنت تی دی ال تی ایی شما می توانید بدون محدودیت جا به جا شوید و مودم را همراه خود ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست